Ana Sayfa

[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1631717285356{padding-top: 50px !important;}”][rev_slider_vc alias=”main-slider-tr”][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=”yes” css=”.vc_custom_1631717251799{padding-top: 60px !important;}”][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1631610682700{padding-right: 50px !important;padding-left: 50px !important;}”][vc_single_image image=”3758″ img_size=”1280×853″ alignment=”center”][vc_column_text]

LEGE HUKUK ALANLARI;

Çevre ve Sürdürülebilirlik

Çevre için hukuki çözümler, insan ile doğal çevre arasındaki iletişim ve etkileşimi düzenlemeyi, iyileştirmeyi amaçlayan bir sözleşmedir. Temel amacı insanın doğal çevre ve doğal yaşam üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak ya da tamamen yok etmektir. Bunun için insan faaliyetleri ya kısıtlanır ya da engellenir. Bu alanda müvekkillerimizin sorunlarına hukuki çözümler buluyoruz.

Vergi

Devlet ile vatandaşı arasındaki vergi alış-verişi ile ilgili problemlere bakan birim, vergi hukuku. İdari mercilerin hatalı olabileceği durumlarda çözüm odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. İdari işlem ve idari işlemlerin iptali, vergi cezalarının iptali, idari sözleşmelerdeki uyuşmazlıkların çözümü, kamu ihale kurumu kararlarının iptali gibi vergi hukukunun kapsadığı tüm davalara bakıyor, mağduriyetleri gidermeyi amaçlıyoruz.

Kişisel Verilerin Korunması

Birey, özel hayatının gizliliği hakkını gaspeden veya bu hakkı tehdit eden bir durumla karşı karşıya kaldığında bir hukuki süreç başlatmalıdır. Biz de bu alanda müvekkillerimizin temel hak ve özgürlüklerini koruma altına alacak yasal süreçleri başlatıyor ve bu hak ihlalini gidermek adına hukuki çözümler üretiyoruz.

Beyaz Yaka Suçları

Beyaz yaka suçları; statü sahibi insanların, mesleki görevlerini yaptıkları sırada finansal kazanç elde etmek için işledikleri suçlardır. Bu suçların işlenmesinde birçok kişi ekonomik olarak zarara uğrar. Kapsamasında şiddet bulunmayan bu suçun mağdurları için yasal olarak süreç başlatıp müvekkilimizin hakkını hukuki yoldan almayı amaçlıyoruz.

Yatırım ve Finansman

Bireyler ve ticari işletmelere ihtiyaç duydukları hukuki çözümleri sağlamak için buradayız. Alanında uzman avukatlarımız bu alanda sektörel birliklere, şirketlere, bireylere, kuruluşlara bilgilendirme yapar. Bu şekilde hem kurumsallık kalitelerine değer katıyor hem de bu alanda müvekkillerimizin farkındalıklarını arttırıyoruz.[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1631610711523{padding-right: 50px !important;padding-left: 50px !important;}”][vc_single_image image=”3880″ img_size=”1280×853″ alignment=”center”][vc_column_text]

LEGE SEKTÖRLER;

Türk ve Ortadoğu Oyun Sektörü

Geleceği parlak olan oyun alanında, LEGE olarak sektörde faal durumdayız.

Ortadoğu ve Kuzey Afrika E-ticaret Sektörü

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ile Türkiye arasında mevcut olan E-ticarette biz de varız.

Yenilenebilir Enerji Sektörü

Daha güzel bir dünya için doğal kaynaklardan elde edilen enerji sektöründe, yenilenebilir enerji alanında faaliyetteyiz.

Savunma Sektörü

Savunma sanayii sektöründe de tüm sorunları çözüme ulaştırıyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]